KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9223532
nr 922 3532
Gravyr
Efter Rembrant, 39 x 43
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:15:27
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)